Amerika’da Hayat Amerikan Pastası Gibi Mi?

Öncelikle herkese merhabalar. Amerikan Pastası filmini bilmeyen yoktur sanırım. Amerikan Pastası film serisini 1999 yılında çıkardı. Erotizm, seks, eğlence ve üniversite konularını alan ekip herkeste bir soru oluşturuyor.

Amerikan Pastası gerçekleri yansıtıyor mu diye soracak olursanız, öncelikle söylemeliyim ki, her ne kadar film kadar görünse de, üniversite hayatını Amerika’da geçiriyorsanız orada da belirtildiği şekilde, partileri ve üniversiteyi göreceksiniz.

Yani demem o ki: Amerikan Pastası Amerika gerçeklerini yansıtıyor. 

Öncelikle gelin Amerikan Pastası filmini inceleyelim:

amerikan-pastasi-8-min

Amerikan Pastası 8 izle

Amerikan Pastası filmi, siz izleyicilerce de görüldüğü üzere, Üniversite hayatını ele almıştır. Üniversite hayatlarını daha çılgınca yaşayan Amerikalılar, parti, eğlence ve seks düşkünü bir millettir. Yani gittiğinizde herhangi bir üniversiteye bile rastgele girseniz, yurtta kalıyorsanız ( yani memleketten başka yere gitme olayı gibi ) kesinlikle partilerle, neşeli, deli dolu bir hayat sizi bekleyecek.

İnsanlar ciddi ilişkiden uzak, bugünü düşünen, yarın ise hiçbir şey olmamış gibi davranırlar. Üstelik, siz bile artık geniş bir insan olursunuz. Artık dedikodu gibi gelecek çoğu şey sizi normalleştirir.

Amerika’da hayat, özgürlük ve diğer standartlar Work and Travel programıyla gittiğinizde değişir. Daha çok iş yoğunluğu ve para kazanma amacı güdüldüğü için Amerika’yı anlamak pekte Word and Travel ile mümkün değildir. O yüzden Work and Travel ile gidince rüyalarınız, rüya olarak kalır.

Eğer paranız varsa, Amerikan Pastası gibi bir hayat yaşamayı düşlüyorsanız, rahatlıkla gidip üniversite kaydı yaptırabilirsiniz…

İyi eğlenceler.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir