Antalya Kemer Inferno Club Giriş Ücreti

Antalya Kemer gece hayatı denince, 2005 yılından beri akla gelen en popüler yer İnferno club diyebiliriz. Getirtmiş olduğu birçok ünlü isim, harika dj ve efsanevi ortamıyla tatilcilerin gözdesi. Tripadvisor gibi büyük bir sitede oylanan bu club, oradan da 5 üzerinden 4 puan ile oldukça iyi yerlerde. Senede ortalama 250 bin turist ağırlayan İnferno club ağırlıklı olarak Ukrayna ve Rus turist ile listenin en üst basamaklarında yer almakta.

İnferno giriş ücreti merak edenler için fiyatların değiştiğini belirtelim istedik. Çünkü Murat Boz’un, Hadise’nin hatta İnna’nın bile konuk olduğu bu büyük club için özel bir isim getirilmişse, o gece giriş ücreti 50 ile 120 TL arasında değişmektedir. Ancak normalde giriş ücreti alınmadan direk yanınızda bir bayan ile gidebilirsiniz. Apaçilerin bir hayli az olduğu bu mekan tamda gece hayatında rahat etmek isteyen kızlar için.

inferno-antalya

Gece hayatının tadına varacağınız bu club’a özellikle ünlü isim geldiği zaman gitmenizi öneririm, çok seveceksiniz. Biz gittiğimizde bir hayli eğlenmiştik. Kemer’i özledim bee!

Belki üst taraf açıklamamdan anlamamışsınızdır ama ben yinede sizi uyandırayım, eğer erkek sayınız kız sayınızdan çoksa, yine sizi almayabilirler. Erkek ile kız sayısı dengede olduğu sürece rahatlıkla giriş yapıp eğlenebilirsiniz. İçeri girdiğiniz zaman bol miktarda güvenlik var. Bu sebeple kızlar çok rahat dans edebilirken, her clubta olduğu gibi apaçilere pekte şans verilmiyor. Bu yüzden gidin derim!

Birde adres ve rezervasyon bilgisi vereyim:

Adres: Merkez, Deniz Cd. No:1, 07980 Kemer/Antalya
Telefon: (0242) 814 5332
İyi eğlenceler…

 

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir