Atatürk Havalimanındaki Teröre Karşı Birlik Zamanı!

Tarih 28 Haziran’ı gösterirken İstanbul Atatürk Havalimanı terör saldırısı ve bunun acısıyla, yeni bir kara güne başlıyoruz. Ey dostlar, maalesef ki ardı arkası kesilmeyen bu terör olayları, yine 32 canı aldı (03.26). Yüzlerce yaralımız var. Sosyal Medya denilen bu zehre dikkat edelim. Türkiye’miz kan içerisinde. Leke herkesin lekesi, sadece bir partinin bir kişinin bir grubun değil.

Türkiye’mizin bu kanlı günlerinde bir partiyi desteklemek yerine, en azından bu kanlar tükenen kadar bir olalım, birlik olalım. Chp, Akp , Mhp demeden sadece Türkiye’mizi düşünelim. Biz ne kadar beraber olursak, o kadar güçlüyüz. Sadece tarihimizdeki beraberliğimizi ve birliğimizi hatırlayın. İnanın çok iyi yol katedip bu şerefsiz, kalleşçe yapılan saldırının sorumlularına hadlerini bildirebiliriz.

Dediğim gibi, gün parti, grup, şu bu günü değil BİRLİK GÜNÜ.

Lütfen sizde birlik olun ve bayrağımızın kırmızısına daha çok kan karıştırmayın.

28 Haziran 2016 Terör Saldırısı Haber Detayları:

IŞID örgütünün üslendiği ve 3 canlı bombayla gerçekleşen Atatürk Havalimanı Terör Saldırısı 36 kişinin ölümü ve 145 kişinin yaralanmasıyla sonuçlandı. Yaralıların bir kısmı ciddiyetini koruyorken, diğer kısmı ise yoğun bakım ile iliştirilmeye çalışılıyor.

Başbakanın gece yarısından sonra yapmış olduğu açıklamada DAEŞ örgütünün izlerinin bulunduğu söyleniyor. Teröristler bir ticari taksiyle gelerek farklı noktalardan havaalanına girmeye çalışmıştır ancak XRay cihazının farkedilmesiyle birlikte kaçmaya çalışan bir terörist vuruldu. Yerde can çekişirken kendini patlatan terörist büyük kayıplara yol açtı. Diğer teröristler ise bu ses ile birlikte ateş açıp havaalanına girerek dehşet saçmıştır.

Ayrıca az önce yazdığım BİRLİK GÜNÜ mesajına, krizi fırsata çeviren şerefsiz taksicileri de davet ediyorum. Yalnızca 30 TL’ye gidebileceğin mesafeyi 100$ gibi bir fiyattan fiyatlandıran taksicileri ayrıca KINIYORUM. Allah sizlere azda olsa vicdan versin.

Hepinize okuduğunuz için teşekkür ederim.

#BirlikOlmaZamanı #GeziistBirlikMesajı

 

Tek Yorum

  1. […] 28 Haziran 2016 terör olayı başta Avrupa olmak üzere, tüm Dünya’da yankı buldu. Fransızların bile sessiz kalmadığı bu olay ile birlikte hükümet yeniden ağır eleştirilerin hedefi haline geldi. […]

    Haziran 29, 2016
    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir