Bebek Ateş Ölçer – Temassız Ateş Ölçer Seyahat Anında Sizlerle

0
106

Temassız ateş ölçer olarak üretilen ve özellikle bebek sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen Babymediko temassız ateş ölçer sıradan ateş ölçerlerden çok farklı şekildedir. Bebek ateş ölçer ile birlikte artık net ve doğru sonuçları alabilecekseniz.

Ateş ölçerlerin asıl amacı sadece vücut ısısı gibi görünmektedir ancak Babymediko dijital temassız ateş ölçer ürününde bilinmesi gereken en önemli şey, bebeğin banyo suyunun bile sıcaklığının ölçülebildiğidir. Hatta öyle ki; ürün ile birlikte oda sıcaklığını bile ölçmek mümkündür.

Bebek Ateş Ölçer ile Diğerleri Arasında Farklar

Bebek ateş ölçerlerin diğer dijital ateş ölçerlerden en büyük farkı hızı diyebiliriz. Normal ölçüm süreleri 2 ile 4 saniye arasında olan ateş ölçerlere nazaran, temassız bebek ateş ölçer 0.5 saniyede ölçüm yapmaktadır.

Temassız Ateş Ölçer

Temassız ateş ölçer ile birlikte bebeklerinizin hem ateşini ölçebilirsin, hemde ısı duyarlılığı sayesinde ortamın ısısını ölçebilirsiniz. Çok fonksiyonu olması nedeniyle, birden çok işi görmektedir. Biberon içerisinde bulunan sütün sıcaklığını bile dijital temassız ateş ölçerile yapmak mümkündür.

Bebek ateş ölçer

Dijital Ateş Ölçer Renk Anlamları

Yukarıda gördüğünüz resimdeki gibi, 3 farklı renge sahip olan bu ateş ölçer, kırmızı rengi gösterdiği zaman sizi uyaracaktır. Çünkü bu bebeğiniz veya ölçtüğünüz ısının sıcak olduğu anlamına gelmektedir. Yeşil renkte ise vücut ısısının normal olduğunu belirtirken, turuncu renkte, normalin üstünde olduğu anlamına gelmektedir.

Temassız Bebek Ateş Ölçer Nasıl Satın Alınır?

Piyasa birçok sahte ürün bulunmaktadır. Bu yüzden bir ürün alırken orijinalini almaya özen gösterin. Ayrıca internet üzerinden bazı ürünlerin sahtekarlığı yapılmaktadır. Sizde bu kurbanlardan biri olmamak için ” 0850 840 99 05 ” numaralı telefondan sipariş verip, ürünü elden alarak ister kredi kartıyla ödeyin, ister kapıda nakit olarak ödemenizi yapın.

Sağlık, kalite ve müşteri memnuniyeti olarak vizyonunu koymuş bir firmanın ürünlerini kaçırmadan hemen deneyin. Sağlıklı günlerde kalmanız dileğiyle. İyi günlerde kalın.

Bebekatesolcer.com

 

CEVAP VER