Bodrum Katamaran ( Catamaran ) Nasıl Bir Club ? İşte Tecrübeler

Bodrum Clup Catamaran Tecrübeleri

Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarından olan Bodrum’u tatil için tercih etmişseniz, şüphesiz güzel bir tercih yapmışsınız. Bodrum, geceleriyle ve ünlülerin büyük çoğunluğunun tercih ettiği tatil mekanı olarak bilinmektedir. Aslına bakarsanız hiçte yanlış değil. Bodrum’da gece hayatı ve Bodrum’un gezilecek yerleri başlıklı yazılarımızı bu yazımıza saklamadık. Bu yazımızda Bodrum’un gece hayatında oldukça büyük bir öneme sahip olan Clup Catamaran tecrübelerimiz hakkında bazı bilgilere yer vereceğiz.

Bodrum’a 2.sefer gidişimdi. Bodrum’a giderken doğru tercih yapıp yapmadığım konusunda bazı endişelerim vardı elbette. Şehre ikinci kez gidişimdi ancak yine de ilk seferimde uzun ve detaylı gezememiş olmam, beni 2.kezde biraz tedirgin etti. Şehre ilk girdiğim anda biraz olsun “beyaz” temayı görünce, gülümsetti. Sonra orada hemen çok güzel olacağını düşündüm. Sonrasında otel girişlerini yaptım ve yapar yapmaz yanıma animasyon o günün programı hakkında bazı bilgiler verdi. Şanslı günümüz olsa gerek, “ Number One Özel Catamaran Club Night “ gününe denk gelmiştik. İlk seferde ismini çok duyup, araştırmadığım Catamaran’a gitmekte biraz kararsızdım. Çünkü fiyat 80 TL gibi bir rakamdı. Eğlenmeye geldiğimizi düşünüp 2 bilet almıştık kuzenimle ve sonrasında Catamaran’a hazırlık başlamıştı!

Bodrum-Catamaran1

Bekle Bizi Catamaran!

                Catamaran Clup, deniz üzerinde bulunan bir gemi club. Evet, evet doğru okudunuz. Bir “ Gemi Club! ”. Öncelikle hazırlıklarımızı tamamlamıştık ve artık gitmeye hazırdık. Otelde biraz alkolümüzü alıp, eğlenmeye başlamıştık ki, 1 saat kalmıştı. Servisimize bindik ve gemimizin kalkmasına son 15 dakika kalası Catamaran’a vardık.

Vardığınız anda öncelikle üstünüz aranıyor. Güvenlik en üst seviyede tutulmaya çalışılıyor. XRay cihazı bile var. Sigara paketleriniz dahil aranıyor. Girdikten sonra 20 – 30 adım atıyorsunuz ve karşınızda o gösterişli gemi karşınızda duruyor. Öncelikle etrafı biraz kolaçan edip, gemiye doğru yürüdük. Hemen orada bizim elimize tutuşturulan bileti uzattık ve girişi artık yaptık.  Number One gecesine özel mi bilinmez, ancak girişte 3 tane melek gibi güzelliğiyle ağzınızı açık bırakacak manken bulunmaktadır. Mankenler güler yüzleriyle sizlere hoş geldin derken, fotoğraf çekinmenize izin vermektedir. Demek ki fotoğraf çektirdi diyenleriniz olabilir ancak ben çektirmedim, sadece çektirenleri gördüm :D.

Her neyse, girişimizi yaptık. Karşımızda büyük bir disko bulunmaktaydı. Herkes oldukça sakin şekilde oturuyor. Ellerine verilen kuponla içki alıyorlardı. Kuponlarla istediğiniz içkiyi alabiliyorsunuz. Sonra gece başlıyor. Yaklaşık bir 25 dakika sonra herkes artık coşmaya başlıyor. İçkinin etkisi var elbette ancak müzikler HARİKA! 4 Köşede dansçı kızlar, seksi dansları ve şovlarıyla gelenleri coşturmaya yetiyor. Ortalama olarak bir rakam söylemek gerekirse, 400 civarı bayan ve 500 550 civarında erkek vardı. Erkeklerin olması elbette her yerde olduğu gibi kötü görüntüler oluşturabiliyor. Siz ne kadar düzgün olsanız da, o erkeklerin ilginç dans ve taktikleri yüzünden o geceniz zevksiz geçebilir. Ancak bir locanız varsa ( 1.000 – 2.500 lira harcamanız hiçte zor değil)  durum değişir.

Ayrıca Catamaran sizi bunalttı diyelim. Hemen girdiğiniz yere yarım saatte bir tekne gelmekte ve sizi geri sahile götürmektedir. Sonuna kadar durmak istiyorsanız da 4:30 – 5 civarı Catamaran sahile yanaşmaktadır. Sormak istediklerinizi ve ya tecrübelerinizi bizimle yorum yoluyla paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

 1. ahmet Yanlısoy demiş ki:

  cok iyi bir kulüp ben gittim geçen yıl harikaydı

  Haziran 28, 2016
  Yanıtla
 2. cenk Şahin demiş ki:

  Merhaba; Bodrum tatilimizde David Vendetta geleceği için seçtiğimiz mekandır. Eğlenmek amaçlı gittiğimiz mekanda maalesef psikolojik işkenceye maruz bırakıldık. Kısaca özetlemek gerekirse…
  1-Mekan kesinlikle paran olsun yeter ne olursan ol gel şeklinde işletiliyor Önümüzde oturan ve masasına 5 şişe içki alan bir grup vardı diğer müşterilere resmen işkence ettiler. İşkence derken dans eden kişilerin bacaklarına sigara basmak,üzerlerine kusmak ve tokat ya da yumruk atmaktan bahsediyorum.Ama ne olduysa bütün gece bu şekilde devam edildi bir görevlide gelip uyarmadı bu grubu?
  2-Gece dönmek isteyen kişiler için bot var bilgisi tamamen yalan! sabahın köründe indik gemiden.(paran varsa başka) Belkide vendetta geldiği için yoğunluk vardı diyeceğim ama madem büyük ve kalitelisin o zaman ayarlamanı ona göre yaparsın girişte kelle başı 60 TL alırken iyi.
  3-Gece boyunca gelip giden bir görevli vardı masamızı elimizden almaya çalışıyordu(Masaya şişe söyleyin yoksa başkasını alırım he diye tehdit ediyordu.
  4-Mekanda alkol diye verilen içkiler çok kötü 6 adet votka redbull içtim bindiğim gibi indim.
  5-Mekanda kaliteli olan tek şey dansçı kızlar. Normalde çok kıskanç bir eşim var ancak kendisi bile dansçı kızlardan gözünü alamadı çok ciddi çalışılmış hareketler yaptılar. Tebrikler.
  6-Mekanda sabaha kadar mahsur kaldığımız için gözlemlemek durumunda kaldım işletmeci olan bayan en tepeden sağa sola lazer tutarak yönetiyor. (Daha sonra bir makalesini okudum mekanı evim gibi yönetiyorum demiş hadi oradan diyorum)
  7-Girişte o kadar kuyruk bekledik çantalar arandı falan,insan düşünüyor herhalde çok kaliteli mekan diye 01:00 gibi dikkat ettim içerisi full adam kaynıyor. Bu adamlar denizden yüzerek gelmedi ya?
  8-Kaşıntınız ve paranız varsa gidin daha ne diyeyim.

  Temmuz 23, 2016
  Yanıtla
 3. Sağlam demiş ki:

  efsane bir yer ama çok abazan var

  Ağustos 8, 2016
  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir