Bodrum Posh Club Bar Giriş Ücreti 2016

Bodrum’un sayılı Türk müziği clublarından Posh Bar Gümbet içerisinde yer almaktadır. Birçok ünlü ismin sahne aldığı Posh Bar giriş ücreti olarak tamamen değişmektedir. Bir otele gittiğiniz zaman Bar tur olarak adlandırıldığı zaman, genel olarak 10 TL ücret almaktadır. Ancak Gümbet çevre otellerde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Yani ücretsiz giriş sağlamaktadırlar. Bu tamamen otellerin yapmış olduğu anlaşmaya bağlıdır.

Bodrum Posh Club’a damsız giriliyor mu sorusuna ise cevabımız elbetteki ” HAYIR “. Ancak daha önce belirttiğim üzere otelle gidiyorsanız ve bar tur olarak giriş yapıyorsanız, ücret talep etmemekle beraber, kimle geldiğinize bakmıyorlar.

posh-club

Peki Bodrum Posh Club öneriyor muyum?

Daha önce 3 kez bulunduğum Bodrum’da her sene gittiğim Posh Club’un adı, daha önceleri başka bir isimli iken son 2 yıldır Posh olarak adlandırılmakta. Gerek müzik olsun, gerek gereksiz kalabalık olsun, pekte sevmediğim clublar arasında yer almaktadır. Ayrıca içecek ücreti olarak diğer clublara nazaran daha yüksek fiyatları bulunmaktadır.

Dj’leri Türkçe müzik çalmaktadır. Diğer bar ve diskolarda daha çok yabancı hit parçalar çalınırken, Posh hit Türkçe müzik çalmaktadır. Bu nedenle Türk misafirleri içerisinde barındırmaktadır.

Posh Hakkında yapılan son bir haftanın yorumlarına bir bakalım:

Engincan Ovacıklı : “Arkadaşımız tacize uğradı ama onlar yerine mekandan biz atıldık. Sırf tepki gösterdiği için! Rezil bir mekan ve rezil güvenlikleri !”

Narin Ahmetoğlu: ” Garsonlar dışında her şey güzel…”

Dilara Kovancı: “Çok saygılı garsonlar olduğu gibi çereze para alan çakal garsonlarda var yönetimin bir temizlik yapması lazım👊🏿 dekorasyon ses sistemi gümbetin en iyisi👍🏻dj alex süper daha çok sahne alsın”

Yasin Ünal : ” Tekillacı kızlara dikkat edin!!”

Cansel Özer: “Damsız bir dünya iti sorgusuz sualsiz içeri alan, adam gibi bir güvenlik şirketiyle calismak yerine tacizciyi koruyan 3 5 kalıplı herifi köşelere diken, buram buram ucuzlukkokan mekandır.”

Via : https://tr.foursquare.com/v/posh-club/4e36ebca091acf697d03c4b4

Adres ve Rezervasyon :

Adnan Menderes Cd. Barlar Sokağı, Gümbet / BODRUM
+90 252 319 1383

 

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir