Bodrum Tekne Turu Fiyatları 2016

Tatil merkezinin merkezlerinden olan Bodrum tatilcilerine keyifli zaman geçirmeleri için birçok imkan sağlamaktadır. Tatilcilerin öncelikle amaçlarının dinlenmek olduğu Bodrum’da dinlenmek pekte mümkün değil. Çünkü bir an bile olsa heyecan kesilmeden devam etmektedir. Bunlardan biride Bodrum tekne turu diyebiliriz.

Bodrum tekne turu konseptini bilmeyenler için gelin size açıklayalım : Bodrum tekne turu diğer illerde olduğu gibi sabahın ilk ışıklarında kaptanların hazırlanmasıyla başlar. Saat 9 ile başlayan tekne turları birkaç farklı saatlerde yola çıkmaktadır. Bunlar genel olarak Bodrum’da 9:00 – 11:30 arasında başlarken, akşam 17:00 – 18:30 civarında son bulmaktadır.

Tekne turunda, sizler bir yere sahip olabilesiniz diye kapasitenin fazlasında yolcu alınmaz. Böylelikle yer kapma gibi bir yarış içinde olmayacaksınız. Ha şöyle bir sıkıntı olabilir, hemen denize en yakın kenardan “cam kenarı” gibi tabir edilen yerde oturmak isterseniz o zaman erken gitmeniz gerekmektedir tabii ki.

Bodrum tekne turu fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için ise 30 ile 60 TL arasında değişmektedir. Öncelikle sormanız gerekir ne dahil ne dahil değil diye ama genel olarak her şey dahil olarak hizmet konsepti tekne turlarında uygulanmaktadır. Ancak her şey dahil otellerdeki gibi olmamaktadır.

Öğle yemeği dahil ve öğle yemeği sırasında içecekler ücretsiz şeklinde bir konsept uygulanmaktadır. Ayrıca bunların yanında tekne içerisinde gördüğünüz tüm ekipmanları kullanabilirsiniz.

Yukarda belirttiğim gibi konseptlerini biletinizi almadan önce sorunuz. Her hangi bir sorunuz olduğu zaman yine yorum yoluyla bizlere sorabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir