1995 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Ebay, Türkiye’ye alışverişe açık. Ancak bir ürün almak istediğinizde ödemeniz gereken ücret bir hayli fazla olabilmektedir. Ebay Türkiye faaliyetlerini sürdürebilmesi için muhteşem bir fırsat yaratmış durumda. Bir kargonun ortalama geliş ücreti 100 – 250 $ arasındayken almak istediğiniz üründen vazgeçmeniz çok doğal. Ancak Ebaypaketim.com adresi sayesinde, artık almak istediklerinizi gönül rahatlığıyla 19 $’dan başlayan fiyatlarla getirtebilirsiniz.

Ebay Türkiye ile Artık Ucuz Alışveriş Dönemi!

Sanal alemine en büyükleri arasında yer alan Ebay ile alışveriş yapmak şimdi daha kolay ve ucuz hal almış durumda. Daha önceleri, Türkiye’ye çok yüksek bedellerle gönderim yapan firma için bulunan çözüm sayesinde alışveriş daha ucuza gelmektedir.

Özellikle elektronikte Avrupa’nın fiyatlarının Türkiye’ye göre fazlasıyla ucuz olduğunu bilmekteyiz. İşte tamda Ebay ile bu fiyatları görmek mümkün. Ürünü beğendikten sonra gönderim fiyatları eklenince o ürünlerin Türkiye fiyatlarıyla aynı olduğunu göreceksiniz. EbayPaketim.com ile birlikte artık bu ürünlerin gönderim fiyatları sadece 19 $ !

Ebay Kuruluş Hikayesi

1995 yılında bir firmada yazılım geliştirmeci olarak çalışan Pierre Omidyar, o günlerde World Wide Web’in henüz telaffuzunun yapılmadığı zamanlarda, kendi tasarımı olan bir siteye bozuk bir lazer koymasıyla başlamaktadır. Bozuk lazerini koyduğunda, bir kişinin onu almak istemesiyle şaşkına dönen Pierre, lazeri almak isteyen kişiye aslında bu lazerin bozuk olduğunu söyler. Ancak yine alıcısının lazeri satın almak istemesi aslında Ebay’in ilk adımları olmuştur.

İlk 3 yılında; 30 çalışanıyla yarım milyonluk olan şirket ise şuanda bütün Dünya’nın bildiği, milyar dolarlık şirket. Ayrıca internet aleminin en çok kazanan e-ticaret sitesi ünvanını elinde bulundurmaktadır.

En çok kazanan site olmasına rağmen Türkiye satışları diğer ülkelere göre gerçekten çok azdır. Bunu yükseltmek için bizlere sağladığı uygun fiyatlı gönderim için EbayPaketim.com’a teşekkür ederiz.

TEILEN
Önceki İçerikLink Whell Nedir ? Türkçe Dizin Sitesi
Seyahat aşığı, babadan vizeli, üniversite öğrencisiyim. Hedefim önce tüm Avrupa sonra tüm Dünya'yı gezmek. Ha birde Amerika var, ayrı bir Dünya olan... Keep Calm and FOLLOW US!

CEVAP VER