Kayseri İbis Hotel Yorumları ve Rezervasyon

Kayseri ziyareti sırasında iyi bir otel arayanlar için, en büyük tavsiyem Accor Otel Grubunu tercih etmeniz olacaktır. Kayseri’de yaşamadığım 5 sene içinde, çok şey değişmişti. Benim için en çok değişecek etken ise iş hayatım olacaktı. Kayseri’de yaşayacaktım tekrardan ve birçok otelle görüşme sağladım. Sonunda hayalim olan büyük grup otellerden birinde, Accor Grup, Ibis’te işe başladım.

İbis – Novotel ve diğer otelleriyle birlikte Kayseri’nin turizm sektörü için büyük otel ihtiyacı karşılayan grup, Dünya’daki diğer yatırımlarıyla da gözde. Üstelik kendim için yorum yapacak olursam, çok sağlam bir ekiple çalışmaya başladığımı söyleyebilirim. Mustafa Dağhan, müdürümüz ( Odalar Müdürü ) çok kral adam ya.

Gelin şöyle bir bakalım otelimize:

160 odalı olan otelimiz, 3 yıldızlıdır. Fiyatları gerçekten uygun olan otelimiz, genellikle iş adamları, yabancı turistler ve yerel seyahatler için kullanılmaktadır. Oldukça kolay ulaşılabilirliği olan otelimiz, ortak otelimiz olan NovOtel ile yanyana bulunmaktadır.

İbis Otel Adresi : Yenipervane, Kocasinan Blv. No:2, 38110 Kocasinan/Kayseri

Telefon: (0352) 207 3030

İbis Hotel Fiyatları Nasıldır?

Ortalama olarak 100 ile 130 TL arasında bulunan fiyatlarımız ile oda kiralamanız mümkündür. Odada 2 kişi kalabiliyor. Yani buda demek oluyor ki ortalama olarak 50-65 TL kişi başı ki, İbis markası için hiçbir şey bana göre.

Ayrıca kahvaltı almak isterseniz kişi başı olarak 23 TL ödemeniz gerekmektedir.

Hepinize iyi tatiller diler, otelimize beklerim…

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir