Kuşadası Bar Rezervasyon ve Giriş Ücreti

Kuşadası gece hayatı denilince akla gelen Kuşadası Barlar sokağı gelmektedir. Gece hayatının %90’lık kısmının barlar sokağında geçtiğini söylememiz mümkündür. Genelde yaz aylarında canlı olan ve kışın her tatil beldesi gibi kapalı olan bu barları, bazı üniversite partileriyle görmeniz mümkündür.

kusadasi-bar

Peki Kuşadası Bar Nasıldır?

Kuşadası Bar, genel ortam olarak ve diğer barlara bakarak en iyi barlar arasında yer almaktadır. Çalışanlar hızlı hizmet sunmakta. Ayrıca yukarı katında bulundurduğu kemerle, Kuşadası gece hayatında büyük yere sahiptir. Kuşadası Bar olarak adlandırılsa da aslında Kuşadası’da disko olarak hizmet vermektedir.

Bazı zamanlarda dansçı kızlarında içeri mekanda yer aldığını görebilirsiniz. Yalnız bilmeniz gereken bazı katı kuralları var. Örneğin tek başınıza erkekseniz yani tabiri caiz ise damsız iseniz, giriş yapmanız mümkün değildir. Ancak bir arkadaşınız vasıtasıyla veya hemen sokaktan ayarlayabileceğiniz biriyle giriş yapabilirsiniz. Bunların dışında çok rahatsız edici tavırlarda bulunursanız Kuşadası barlar sokağına girmeniz pekte mümkün olmayacaktır.

Kuşadası Bar Giriş Ücreti Ne Kadar? 

Kuşadası bar giriş için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak bazen başta belirttiğimiz üzere özel partiler olabilmektedir. Partiler özel Dj’lerin kalitesine göre 15 ile 50 TL arasında değişmektedir. Bu ücrete bir içecekte dahildir.

Kuşadası Bar Ulaşım ve Rezervasyon

Kuşadası Bar için herhangi bir rezervasyona ihtiyacınız olmayacağı gibi aşağıda belirteceğim adresten ulaşabilirsiniz. ( Kuşadası Barlar sokağı dediğiniz zaman herkes bilir.)

Adres: Alacamescit, Yıldırım Cd., 09400 Kuşadası/Aydın 

İyi Eğlenceler.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir