Kuşadası Her Şey Dahil En Güzel Oteller 2015

Kuşadası’nda yaşayan biri olarak az çok otelleri biliyorum. Tabii ki turizmci olduğum içinde bazı siteler sayesinde hangi otellerin nasıl hizmet sunduğundan haberdar olabiliyorum.

2015 yılının en çok beğenilen her şey dahil otellerini sizler için derledik. Kuşadası hakkında sorabileceğiniz sorulara en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağım. Yorum yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz elbette.

Ayrıca bu konuda Kuşadasın’da ne yapılır onu görebilirsiniz:

Kuşadasında Gidilecek Yerler Kuşadası Güzel Kafeler

Lüx Sınıf Oteller
1-) Ilayda Avantgarde Hotel

ilayda-hotel

Şehrin tam merkezinde 12 ay boyunca açık olan ve Starbucks’un üstünde yer alan İlayda Avantgarde Hotel, mükemmel değişimiyle birlikte, müthiş bir manzara sunmaktadır. Odalarında Avrupa standartları üstüne çıkılan, kaliteli müşterileriyle birlikte onlara hizmet eden güler yüzlü personellerin olması bu otelin belkide en iyi yanlarından.

*Bu otel her şey dahil değil ancak yinede mutlaka görmeniz gereken oteller arasında olduğu için ekledim. 

http://www.ilaydaavantgarde.com/tr/

2-) Korumar Hotel De Luxe

korumar

Konum açısından bence güzel yerde olan ve otel açısından yine en iyiler arasında olabilecek Korumar Hotel, çalışanlarının yardımı, sunduğu hizmeti ve fiyatıyla her şey dahil otellere göre iyi seviyededir. TripAdvisor’da 5 yıldızlılar arasında en iyi olarak yorumlanan otel sezonu 2015 itibariyle açmış bulunmaktadır.

http://www.korumar.com.tr/

3-) Majesty Kuştur Club Tatil Köyü

tsr00889635485520468808750

Belkide överek bitiremeyeceğim otellerden bir tanesi bu oteldir. Otel sektörünü içten içe hissettiğim, plajını defalarca kullandığım, otel içinde eğlenerek çalıştığım ancak gerçekten yorulduğum otellerden birisi. Ekip her zaman değişmesine rağmen defalarca yerine koyduk her şeyi. Her şey tıkır tıkır çalıştı ya da biz çalıştı diyoruz. Ancak 2014 sezonunda çalıştığım için ve yorumları okuduğumda hiç olumsuz yorum göremediğim Kuştur’da, yönetim değişti. Majesty bünyesine giren Kuştur tatil köyü, oldukça iyi. Fazlasıyla güzel imkanlar sağlıyor. Bunlar neler mi derseniz her şey dahil ve içkileri oldukça kaliteli. Bunun yanında Snack barında yiyecekler yeterli, restorant yine çok çeşitli. Tam bir oteldir Kuştur!

Hepinize ayrı ayrı nice nice güzel güzel tatiller dilerim ! Selam Söyleyin Kuştur’uma …

http://www.kusturclub.com/

4-) Charisma De Luxe Hotel

hotel-kusadasi

Mükemmel bir konum, mükemmel bir otel ! İşte sizlere Charisma Otel ! Her yere yakın olan Charisma otel, yapılan yorumlara göre oldukça güzel yüzlü çalışanlara sahip ve eşsiz manzarası var. Şüphesiz gördüğünüz üzere sizde o manzarayı görebilirsiniz. Her gece şehir yürüyüşleri için CHARİSMA !

http://www.charismahotel.com/

5-) Sürmeli Efes Hotel

relax-pool-v3730120

11 KM uzaklıkta bulunan Sürmeli Efes Otel, oldukça güzel bir otel ancak konum itibariyle o kadarda güzel olduğunu söyleyemiyoruz. 2015 Yılında yine misafirlerini bekleyen otel, bakalım bu seneki yorumlarla ne şekilde değerlendirilecek, hep birlikte göreceğiz.

http://www.surmelihotels.com/

6-) Pine Bay Holiday Resort

pinebay

Oldukça büyük bir otel olan Pine Bay Otel, Kuşadası’na İzmir taraftan girişte büyük bir yazıyla tanıtılmaktadır. Güzel bir doğaya sahip Pine Bay Otel, şehre 6 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Kuştur bölgesinde olan otel, 2014 sezonunda iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Siz tatil severlere iyi tatiller dileriz.

http://www.pinebay.com/

7-) LaVista Boutique Hotel & Spa

la-vista-butik-hotel

LaVista Boutique Hotel, Güvercin Ada’ya oldukça yakın ve harika manzaraya sahip olan bir oteldir. Geçtiğimiz yılda aldığı yorumlarla birlikte çok tutulan oteller arasına girmiştir. Zaten hali hazırda merakla karşılanan giriş kapısının ardında, özel hizmet ve güvenilir ortam bulunmaktadır. İşte La Vista !

http://www.lavistahotel.net/

8 -) Marbel Hotel

Marbel-Hotel-Genel-1_32166

Küçük havuzu dışında her türlü önerebileceğim Marbel Hotel, müşterilerine şüphesiz güzel zamanlar geçirtiyor. Çoğunluğu yerli turist olan otelde eksik gördüğüm tek şey havuzun küçüklüğü. Bunun dışında Anismasyon Bora Ağbi ve Gudi’nin çok samimi davranışları, oyunları otelin olmazsa olmazı… Yemekler deseniz yeterli düzeyde, içecek kalitesi normal her şey dahil kalitesinde… Öneriyorum. MUTLAKA Gidin !

http://www.marbelhotel.com.tr

9-) Sealight Resort Hotel

sealight

Konum açısından, büyük havuzuyla ve güler yüzlü personeliyle herkesin beğendiği otel, birkaç eksiği dışında en iyi otellerden denilebilir. Yemekleri özellikle çok tartışılan otelde, bir seyahat sever olarak önceden bilgi edinmek elbette mantıklı olacaktır. Her şey dahil bulabileceğiniz en iyi otellerden biriside SEA LİGHT!

http://www.sealighthotel.com/

10-) Grand Blue Sky İnternational Hotel

grand-blue

 

2015 yılına bomba gibi giren yeni yönetimli Blue Sky otel, Kadınlar Denizi Mevkiinde bulunan ve oldukça sevilen otellerden. Geçen senelerde de kalitesini gösteren otel, bu sene yaptığı değişiklikler ile çok farklı yerlere gelmiştir. Şuanda gerçek anlamda tutulan otel, Kuşadası’nın en iyileri arasına girmeyi başarmıştır!

http://www.grandbluesky.com/

11-) Ömer Tatil Köyü

omer_tatil_koyu

Şehrin Söke yolunda bulunan Ömer Tatil Köyü, müşteriler tarafınca tam aile için olduğunu belirtiyor. Genelde ailenin gittiği otele yapılan yorumlar o kadar pozitif ki, insanın hemen yer ayırtıp gidesi geliyor. Üstelik fiyatı öyle uçuk değil. Her şey dahil gidebileceğiniz güzel bir aile oteli ” Ömer Tatil Köyü” ÖNERİLİR!

http://www.sharkhotels.com/

 

 Derlediğimiz oteller bu şekilde. Sizde gitmiş olduğunuz otelleri bu konu altından yorumlayabilirsiniz. Umarım sizler adına faydalı bir şeyler paylaşabilmişizdir. İyi tatiller Türkiye!

Geziist.com!

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir