Vadiler , Yeraltı Şehirleri ve Tarihi ile Kapadokya

Kapadokya , Yontma Taş Devrine uzanan tarihi , enfes vadileri , yeraltı şehirleri ile ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Tarihin derinliklerine inebileceğiniz Kapadokya’da enfes bir 3-4 gün geçirebilirsiniz.

Günümüzde farklı konseptli yerel turlar var , bu turlar sayesinde Hristiyanlık döneminden kalma kliseleri , eşsiz Ihlara vadisini , yeraltı şehirlerini gezebilir.El yapımı seramik ve halıların yapım süreçlerini izleyebilirsiniz. Gün aydınlanmadan başlayacak gününüz , balon gezintisi ile doruğuna çıkacaktır. Akşam otelinize geldiğinizde , tarihe tanıklık etmenin vermiş olduğu huzuru bulacaksınız.

kapadokya-min

İşte gezmenizi istediğimiz Kapadokya’yı daha iyi tanıtabilmek için yeni bir web site oluşumu var. Kapadokyadayim.com

Kapadokya‘daki tarihi yerleri, kiliseleri, vadileri internet okuyucularıyla buluşturacak olan kapadokyadayim.com yakında geniş içerik ağacı ile sizlerle birlikte olacak. Video ve görsel içerikleri ile bütünleşik olarak Kapadokya’yı detaylı bir şekilde anlatacak olan web site , sizler için önemli bir Kapadokya rehberi olmak istiyor.

Gelen turistlerin neredeyse yarısının yabancı olması sebebi ile , içerikler İngilizce olarak da çevrilecek ve aynı bilgiler Kapadokya hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler ile paylaşılacak. Bilginin internet üzerinde paylaşıldığı bu dönemde Kapadokya’yı anlatan diğer portallar gibi , kapadokyadayim.com da yerini almak istiyor.

Eşsiz tarihi , gizemli vadileri ve bilinmeyen yönlerini öğrenmek için takipte kalın !

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir